צור עמנו קשר. נשמח ליצור לך משתמשים שמחים!

שלח
הדוא"ל חובה שולח... נא המתן
Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

מתקנים מתנפחים  //  רק במקום בטוח ומקצועי...!

ילדים אף פעם לא משקרים....לא מזייפים. כאשר ילדים נהנים, הדבר ניכר עליהם ניתן לראות את השמחה, את צעקות ההנאה, את האושר והחיוך.

כשהילדים שלנו נהנים אנו המבוגרים נהנים כפלים.

מתנפחים בטיחותיים לארועים גלריה

בכדי לצפות בגלרית תמונות של מתקנים מתנפחים – "הקליקו" על התמונה

אחת הדרכים הטובות ביותר לשמח את הילדים היא באמצעות אטרקציות לאירועים – מתקנים מתנפחים לילדים, שעליהם להיות לא רק חכמים ואיכותיים, אלא מעל לכל, בטיחותיים ונוחים לשימוש.

מתקני ילדים – לא רק בגן

בשנים האחרונות, לאירוע בו מוזמנים ילדים חייבים לתת מענה להעסקתם ולגרום הנאה , על מנת לשמח את לבם ולפנות את ההורים למפגש חברתי ומהנה גם עבורם.

שילוב של מתקנים מתנפחים לילדים באירועים היא דרך נוחה וחכמה להבטיח שכל הצדדים ייהנו (מבוגרים וילדים). 

כיום, ניתן למצוא מתקנים מתנפחים לילדים במגוון רחב לכל הגילאים, בהתאמה ספציפית לסוג האירוע, לגודל החלל בו מתקיים האירוע, לתקציב, לכמות וגיל המשתתפים.

בין אם אתם עורכים יום הולדת לילד, ומעוניינים לשלב אטרקציות לאירועים שיתאימו לילדים. בין אם מדובר באירוע של מבוגרים, שיהיו נוכחים בו ילדים רבים, השילוב של מתקנים מתנפחים לילדים ישיג את המטרה.

באמצעותנו תוכלו למצוא מתקני ג'ימבורי בטוחים, נדנדות רכות, בריכות כדורים, טרמפולינות ועוד, כמו גם מתקנים מתנפחים, עליהם ניתן לגלוש, לטפס או לקפוץ, בהתאם לגיל הילדים. בתחום של אטרקציות לילדים השמיים הם הגבול….

מתקנים מתנפחים – רק במקום בטוח ומקצועי

הפעלה של מתקנים מתנפחים לילדים מחייבת ידע רב, ניסיון וזהירות, משום שבטיחותם של הילדים ניצבת בראש סדר העדיפויות. הפעלה בחברה מקצועית כמו בחוה לוי הפקות תבטיח aהאירוע שלכם יהיה בטיחותי ללא פשרות, ושהילדים ימצאו את עצמם נהנים בצורה שמתאימה לגילם ולקצב ההתפתחות שלהם.

כשהילדים נהנים, כולם נהנים.

יש ברשותנו עשרות מתקנים, צרו עמנו קשר וביחד נבחר. בטוויטר במייל בסקייפ בטופס
חייגו אלינו ישירות, מענה מהיר. חוה לוי הפקות 052-2730582 בטלפון